akustik hazır kabin

Akustik Hazır Kabin

Akustik Hazır Kabinler: Epdm bariyerler ile desteklenen özel odalar olarak akustik hazır kabin uygulamaları bulunmaktadır. Müzik sektöründe müzik aletleri ile çalışma odası veya hastanelerde işitme testi odaları için profesyonel bir ses izolasyonu sağlanan oda biçimindeki kabinler sesin yalıtımını ve ortamın akustik düzenlemesini sağlayarak amacına uygun kullanımına olanak tanımaktadır.

Akustik hazır kabin genel ses emisyonlarını kontrol altına almak için yapılan uygulamalar arasındadır. Zeminden duvar ve tavana kadar gürültüyü absorbe edecek malzemelerle kaplanma tekniğinde havalandırma sistemi de bulunmaktadır. Ancak akustik hazır kabin için yapılan havalandırma sistemi dışarıdan sesi almayacak nitelikte egzos sistemi ile koruma altına alınabilmektedir. Profesyonel uygulaması sayesinde akustik odalar uygun hemen her alanda kullanılabilmektedir.

Ses yalıtımlı hazır kabinler ; Ses yalıtım hazır kabinler fabrikalarda makine odaları ses yalıtım testi odaları sağır oda ve jeneratör gibi yerlerin içerden ve dışardan ses lerinin yalıtılması ayrıca içeride akustik ortam oluşması sağlanmaktadır. Akustik hazır kabinler müzik aletleri ile çalışma, işitme cihazı odaları, kayıt yapmak için gerekli profesyonel izolasyonu sağlanması herhangi bir ses azaltılması, genel olarak ses emisyonları kontrol için tasarlanmıştır. Akustik Hazır Kabin, içinde kimse yokken reverberasyon süresi 0.3 sm / 0.5 sm, frekansı 125 Hz ile 4000 Hz olacak şekilde iç yüzeylerde anti-statik ses emici uygun malzemelerden yapılmıştır. Zemin, taban gürültülerini absorbe edecek malzemeyle

Akustik Hazır Kabinleri Ebadları : Standart bir ölçüsü yoktur, özel üretim olduğu için ölçüye bağlı üretilir.

Akustik Hazır Kabinleri Kullanım Alanları : Jenaratör, makine, klima, havalandırma fanları gibi fabrika ve iç yada dış cephelerde monte edilir.

Akustik Hazır Kabinleri Opsiyonlar : Görüntüdeki gibi gibi iç mekan ve dış mekan çeşitleri mevcuttur.

Akustik Hazır Kabinleri Yanmazlık : Kullanılan metaryaller, camyünü ve b1 yanmazlık formunda yada ultra yanmaz metaller kullanılır.